קורס ערבית אונליין

קורס ערבית אונליין – ללמוד ערבית בקצב שלך

רוצים ללמוד ערבית אבל אין לכם זמן או יכולת להגיע לשיעורים? קורס ערבית אונליין יעזור לכם להגיע ליעד של להצליח לדבר ערבית מדוברת בלי שתצטרכו לצאת מהבית. העולם המודרני מלא בגירויים, עיסוקים ושינויים. לרובנו אין זמן לפתח תחביבים חדשים או להתנסות בלימודים של שפה חדשה כי אנחנו עסוקים מידי ומנסים לשרוד עוד יום. בדיוק מהסיבה הזו החלטנו במדרשה לערבית וביטחון להציע לכלל החפצים בכך קורס ערבית אונליין ייחודי אשר יאפשר לכל אחת ואחד ללמוד ערבית.

כל היתרונות של קורס אונליין

עד לא מזמן גם אנחנו חשבנו שהדרך הטובה ביותר ללמוד שפה היא באמצעות מפגש פיזי בין תלמיד למורה. אחרי שנים רבות שבהן פיחתנו ושכללנו את שיטות לימוד הערבית שאנחנו מציעים, הבנו כי חייבת להיות דרך ללמוד ערבית גם בצורה מקוונת. קורס ערבית מדוברת באונליין מאפשר לכל מי שחפץ לדבר ערבית לעשות את זה בקלות ובנוחות בעזרת מערך שיעורים חווייתי וייחודי.

  • נוח ונגיש – קורס ערבית מדוברת אונליין הוא הפתרון האולטימטיבי בעבור מי שרוצה ללמוד ערבית מדוברת אבל לוח הזמנים שלו לא מאפשר לו להתחייב ולהגיע ללימודים בימים ובשעות הקבועים מראש. הפתרון הטכנולוגי שאנחנו מציעים בעבור משתתפי קורס הערבית המדוברת באונליין שלנו הוא מהמתקדמים בארץ וחומר הלימוד שלנו מועבר על ידי מיטב המורים שלנו.
  • זמינות – במסגרת קורס האונליין שלנו לערבית מדוברת, ישנם שיעורים המתקיימים בשידור חי עם מורה ועוד תלמידים, אך יש גם את כל מערך התרגול והמולטימדיה שזמין לכם 24/7 כדי שתוכלו לתרגל ולשפר את הערבית גם מחוץ לשעות הקורס.
  • O.D – כחלק בלתי נפרד מכול הקורסים לערבית שאנחנו מציעים, אנחנו משתמשים באופן תדיר בחומרי עזר חווייתיים המסייעים לסטודנטיות ולסטודנטים שלנו להגדיל את אוצר המילים ולהפוך את השפה הערבית לנוכחת בחייהם. מי שנרשם לקורס הערבית אונליין שלנו מקבל גישה לחומרים האלו וכך ניתן לשמוע שירים ולראות סרטים בערבית וללמוד בצורה מהנה יותר.
מלמדים ערבית את צוות פאודה
לומדים ערבית עם צוות פאודה

גאים לשתף ש"המדרשה לערבית וביטחון" נבחרה ללוות וללמד ערבית את שחקני הסדרה "פאודה" עונה 4 [צילומים מהסט]

קורס ערבית באונליין – ללמוד ערבית בקלות

המדרשה לערבית וביטחון הוקמה כדי להפוך את השפה הערבית לשפה נוכחת יותר במרחב הציבורי הישראלי. כיוון שכמות דוברי הערבית בקרב הציבור הישראלי הגיעה לשפל היסטורי של כל הזמנים, החלטנו שהמטרה העיקרית שלנו כיום היא לעודד יותר אנשים ללמוד ערבית בצורה איכותית, יסודית ויעילה. הדרך שלנו לעשות זאת היא על ידי הוספת תכנים איכותיים בערבית והגדלת מספר דוברי הערבית בקרב הציבור היהודי בארץ.

מתוך כך פיתחנו שיטת לימודים ייחודית המבוססת על ספר הלימוד המהפכני, “לדבר בגובה העיניים” שנכתב על ידי מנכ”ל המדרשה לערבית וביטחון – מר רונן דוד, גייסנו והכשרנו צוות מורים איכותי המורכב כולו מדוברי ערבית ברמת שפת אם. והבנו שהמטרה שלנו איננה רק להביא למצב בו יותר ישראלים מבינים ערבית, אלא שאנו שואפים להגיע למצב בו יהודים וערבים יוכלו לנהל שיחות קולחות זה עם זה בצורה טבעית וקלה. הדרך שלנו לעשות את זה היא על ידי כך שאנחנו שמים דגש על לימוד ערבית המדוברת כאן בארץ ישראל, ולא בלימוד של ערבית ספרותית או דיאלקט שלא יהיה רלוונטי לאזורנו.

באמתחתנו ניסיון של יותר מ – 25 שנים בלימוד ערבית ולאורך הזמן הבנו כי כדי להבטיח שבוגרינו אכן מדברים ערבית ברמה הגבוהה ביותר, עלינו להשקיע את מרבית הזמן בלימוד בסיס השפה ולהביא את הסטודנטית והסטודנט למצב שהם באמת ובתמים מבינים את הדגשים והכללים הקטנים והגדולים. לאחר מכן עקומת הלמידה צומחת פלאים ונוספים גם אלמנטים כגון פתגמים, הסלנג בערבית והחיבור עם הסלנג העברי, סרטים ומטבעות לשון – כל מה שצריך כך שתוכלו בסיום הקורס להבין ולשוחח בערבית בחופשיות.

במהלך הלימודים נלמד את הבסיס של השפה הערבית, תוך כדי שימת דגש על הגייה נכונה והגדלת אוצר המילים והביטויים, ונרחיב את ההבנה שלנו בתרבות ובחברה הערבית. כמובן שהכול נעשה בצורה אינטראקטיבית ומשעשעת, אך יסודית ומתודולוגית, כדי להבטיח שחומר הלימוד באמת יישאר אתנו גם אחרי הלימודים.

 

ההבדלים בין קורס אונליין לקורס פרונטלי

שם הקורסקורס אונלייןקורס פרונטלי
כמות המפגשים/שיעורים1515

משך השיעור

שעתיים3 שעות

שימוש בחומרי עזר אינטראקטיביים

כןכן

קבלת חומרי עזר AUDIO

כןכן

ליווי פדגוגי

כן כן

תרגול שיחות

כן כן

גישה חופשית ל VOD

כןכן

אפשרות לחזור על שיעור

כןלא

לפרטים נוספים על קורס הערבית המקוון שלנו, או על כל אחד מהקורסים האחרים שלנו, אנחנו זמינים בעבורכם תמיד ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או מידע שבו תהיו מעוניינים.

קורס ערבית אונליין - ללמוד ערבית רק בקצב שלך - המדרשה
המידע מעניין אותך?
לפרטים נוספים מלאו את הטופס:

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..

דילוג לתוכן