ערבית מדוברת לאנשי עסקים

שיטת הלימוד ערבית מדוברת לאנשי עסקים

על מנת, שחומר הלימוד יעבור בצורה הטובה ביותר יצרנו שיטות לימוד שונות מהמקובל. הבנו כי הדרך היעילה ביותר להפוך את הלימוד למשהו אחר ואת הלמידה ליותר אפקטיבית היא בעזרת הפעלה אקטיבית לאורך השיעור, כמו למשל הקראה בקול רם או במשחקים אינטראקטיביים, חומר הלימוד נעשה אינטגרלי מחייהם והשליטה בו מהירה יותר. על זה אנחנו מוסיפים גם שימוש בעזרים דיגיטליים רבים כמו מוסיקה, ספרים וסרטים אשר מוסיפים לנו גם אוצר מילים, גם חוויה ובעיקר הקשרים תרבותיים נרחבים יותר.

כדי להקל על תהליך הלמידה, אנחנו מבססים את שיטת הלימוד שלנו על אתגרים, שדורשים פתרון בעיות בדרכים יצירתיות ומביאות בסופו של דבר לכך, שהתלמידים מסוגלים להתמודד גם תחת מצבים שבהם אין להם שליטה מלאה על הסיטואציה. כל הכלים האלו הופכים את מתודולוגית הלמידה שלנו לשונה מהמקובל, אך לכזו שמביאה להישגים ששיטות אחרות לא מסוגלות להגיע אליהם.

מטרות הקורס:

המטרה העיקרית של הקורס היא להנגיש את השפה הערבית לדוברי העברית. שתי השפות והתרבויות האלו, הערבית והעברית, צמחו זו לצד זו במשך מאות שנים אך במהלך העשורים האחרונים נוצר ריחוק בין שתי שפות אלו. מתוך הצורך לבנות גשרים שיצמצמו את הריחוק הזה פיתחנו את קורס הערבית שלנו, שמאפשר לכל אחד ואחת להבין ולדבר בערבית באופן שוטף.

ערבית מדוברת לאנשי עסקים - קורסים של המדרשה לערבי וביטחון
להרשמה לקורס
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

קורסים נוספים שיכולים לעניין אותך..

דילוג לתוכן